О признании утратившим силу решение акима Нарынского сельского округа от 6 апреля 2015 года № 8 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории населенного пункта Жана Жанбай"
Решение акима Нарынского сельского округа Исатайского района Атырауской области от 19 июня 2015 года № 13
Руководствуясь статьей 21-1 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года, аким Нарынского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Нарынского сельского округа от 6 апреля 2015 года № 8 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории населенного пункта Жана Жанбай" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 3180, опубликованное 30 апреля 2015 года в газете "Нарын таны").
2. Контроль за исполнением настоящего решения оставляю за собой.
3. Настоящее решения вступает в силу со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Аким сельского округа Р. Такенов

"Жаңа Жанбай елді мекенінің аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Нарын ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 8 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Атырау облысы Исатай ауданы Нарын ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 19 маусымдағы № 13 шешімі
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1-бабын басшылыққа алып Нарын ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "Жаңа Жанбай елді мекенінің аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" Нарын ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 6 сәуірдегі № 8 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3180 тіркелген, 2015 жылғы 30 сәуірде "Нарын таңы" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын.
3. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Ауылдық округ әкімі Р. Такенов