О признании утратившим силу решения Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/184-V "Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдельных населенных пунктах Южно-Казахстанской области"
Решение областного маслихата Южно-Казахстанской области от 25 июня 2015 года № 38/322-V
Южно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Южно-Казахстанского областного маслихата от 10 декабря 2013 года № 21/184-V «Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдельных населенных пунктах Южно-Казахстанской области» (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 2500, опубликовано в газете «Южный Казахстан» от 23 января 2014 года).
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
областного маслихата                       О.Аяшев
Секретарь областного маслихата             К.Ержан

"Оңтүстік Қазақстан облысының шалғайдағы елдi мекендерінде тұратын балаларды жалпы бiлiм беретiн мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртiбiн бекіту туралы" Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/184-V шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2015 жылғы 25 маусымдағы № 38/322-V шешімі
Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Оңтүстік Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 10 желтоқсандағы № 21/184-V «Оңтүстік Қазақстан облысының шалғайдағы елдi мекендерінде тұратын балаларды жалпы бiлiм беретiн мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртiбiн бекіту туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2500 нөмірімен тіркелген, 2014 жылдың 23 қаңтарда «Оңтүстік Қазақстан» газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихат
сессиясының төрағасы                       О.Аяшев
Облыстық мәслихат хатшысы                  Қ.Ержан