О признании утратившими силу некоторых решений Сарыагашского районного маслихата
Решение Сарыагашского районного маслихата Южно-Казахстанской области от 26 июня 2015 года № 41-370-V
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившими силу нижеследующие решения Сарыагашского районного маслихата:
1) «Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан» № 21-173-V от 18 октября 2013 года (зарегистрировано в Ресстре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2398, опубликовано 15 ноября 2013 года в газете «Сарыагаш»);
2) «О внесении дополнения в решение Сарыагашского районного маслихата от 18 октября 2013 года № 21-173-V «Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан» № 28-214-V от 20 февраля 2014 года (зарегистрировано в Ресстре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2570, опубликовано 11 апреля 2014 года в газете «Сарыагаш»);
3) «О внесении изменений в решение Сарыагашского районного маслихата от 18 октября 2013 года № 21-173-V «Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан» № 40-343-V от 27 марта 2015 года (зарегистрировано в Ресстре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3139, опубликовано 24 апреля 2015 года в газете «Сарыагаш»).
Председатель сессии
районного маслихата                        А.Баратов
Секретарь районного маслихата              Б.Садыков

Сарыағаш аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 маусымдағы № 41-370-V шешімі
Қазақстан Республикасының «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 7 бабының 5 тармағына сәйкес, Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
Сарыағаш аудандық мәслихатының төмендегі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) 2013 жылғы 18 қазандағы № 21-173-V «Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2398 тіркелген, «Сарыағаш» газетінде 2013 жылғы 15 қарашада жарияланған);
2) 2014 жылғы 20 ақпандағы № 28-214-V «Сарыағаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 18 қазандағы № 21-173-V «Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы» шешіміне толықтыру енгізу туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 2570 тіркелген, «Сарыағаш» газетінде 2014 жылғы 11 сәуірде жарияланған);
3) 2015 жылғы 27 наурыздағы № 40-343-V «Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидасын бекіту туралы» Сарыағаш аудандық мәслихатының 2013 жылғы 18 қазандағы № 21-173-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3139 тіркелген, «Сарыағаш» газетінде 2015 жылғы 24 сәуірде жарияланған).
Аудандық мәслихат сессиясының төрағасы     Ә.Баратов
Аудандық мәслихат хатшысы                  Б.Садықов