О признании утратившим силу постановления акимата Толебийского района № 298 от 02 июля 2015 года "Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Толебийского района"
Постановление акимата Толебийского района Южно-Казахстанской области от 11 декабря 2015 года № 577
Согласно 31 статьи Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Толебийского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление № 298 от 02 июля 2015 года "Об утверждении схемы и порядка перевозки в общеобразовательные школы детей, проживающих в отдаленных населенных пунктах Толебийского района (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3313, опубликовано 29 августа 2015 года в газете "Ленгер жаршысы").
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Бекмурзаева С.Д.
Аким района А.Тургумбеков

"Төлеби ауданының шалғайдағы елдi мекендерінде тұратын балаларды жалпы бiлiм беретiн мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртiбiн бекіту туралы" Төлеби ауданы әкімдігінің 02 шілде 2015 жылғы № 298 қаулысының күшін жою туралы
Оңтүстік Қазақстан облысы Төлеби ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 577 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 31 бабына сәйкес Төлеби ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Төлеби ауданының шалғайдағы елдi мекендерінде тұратын балаларды жалпы бiлiм беретiн мектептерге тасымалдаудың схемасы мен тәртiбiн бекіту туралы"(Нормативтік құқықтық актілер тізілімінде № 3313 тіркелген, 2015 жылғы 29 тамыздағы "Ленгер жаршысы" газетінде жарияланған) Төлеби ауданы әкімдігінің 02 шілде 2015 жылғы № 298 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын қадағалау аудан әкімі аппаратының басшысы С.Бекмұрзаевқа жүктелсін.
Аудан әкімі Ә.Тұрғымбеков