О признании утратившим силу решение Абайского районного маслихата от 31 октября 2014 года № 24/5-V "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Абайскому району"
Решение маслихата Абайского района Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года № 33/9-V
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Абайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Абайского районного маслихата от 31 октября 2014 года № 24/5-V "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по Абайскому району" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3565, опубликовано в газете "Абай елі" от 1-7 декабря 2014 года № 44).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель сессии,
секретарь маслихата Т. Амангазы

"Абай ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" Абай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31қазандағы № 24/5-V шешімнің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Абай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 33/9-V шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 40-бабына сәйкес, Абай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1."Абай ауданы бойынша коммуналдық қалдықтардың пайда болу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" Абай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 31 қазандағы № 24/5-V (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3565 болып тіркелген, 2014 жылғы 1-7 желтоқсандағы № 44 "Абай елі" газетінде жарияланған) шешімнің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы Т. Аманғазы