О признании утратившим силу решения Аягозского районного маслихата от 24 июля 2013 года № 18/123-V "Об утверждении норм образования, накопления коммунальных отходов и тарифы на сбор, вывоз, захоронение, утилизацию коммунальных отходов по городу Аягоз"
Решение Аягозского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 декабря 2015 года N 43/315-V
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" маслихат Аягозского района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Аягозского районного маслихата от 24 июля 2013 года № 18/123-V "Об утверждении норм образования, накопления коммунальных отходов и тарифы на сбор, вывоз, захоронение, утилизацию коммунальных отходов по городу Аягоз" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 3030, опубликовано в газете "Аягөз жаңалықтары" от 21 августа 2013 года за № 63).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель сессии Ж.Дюсембаев
Секретарь Аягозского районного маслихата Т.Бозтаев

Аягөз аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 шілдедегі № 18/123-V "Аягөз қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың қалыптасу, жинақталу нормаларын және коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму, кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Аягөз аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 желтоқсандағы N 43/315-V шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 24 наурыз 1998 жылғы Заңының 21-1 бабына сәйкес Аягөз аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аягөз аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 шілдедегі № 18/123-V "Аягөз қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың қалыптасу, жинақталу нормаларын және коммуналдық қалдықтарды жинау, әкету, көму, кәдеге жарату тарифтерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 3030 нөмірімен тіркелген, "Аягөз жаңалықтары" газетінің 2013 жылғы 21 тамызда № 63 жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Ж.Дюсембаев
Аягөз аудандық мәслихат хатшысы Т. Бозтаев