О признании некоторых решений утратившим силу
Решение Зайсанского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 20 января 2015 года № 30-2/3
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 4) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Зайсанский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Зайсанского районного маслихата от 22 февраля 2013 года № 11-2/2 "О внесении изменений в решение от 19 сентября 2012 года № 7-2/1 Об утверждении Правил о размере и порядке оказания жилищной помощи" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2914 от 26 марта 2013 года, опубликовано в районной газете "Достық" 3 апреля 2013 года № 26);
2. Решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель сессий В. Адильбаева
Секретарь маслихата Д. Ыдырышев

Кейбір шешімдердің күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 20 қаңтардағы № 30-2/3 шешімі
РҚАО ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 7 бабының 5 тармағына, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңының 40 бабының 2 тармағының 4) тармақшасына сәйкес Зайсан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Зайсан аудандық мәслихатының 2013 жылғы 22 ақпандағы "Тұрғын үй көмегiн көрсетудiң мөлшерi мен тәртiбi туралы Қағиданы бекіту туралы" 2012 жылғы 19 қыркүйектегі № 7-2/1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 11-2/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің Тізілімінде 2013 жылғы 26 наурызда 2914 нөмірмен тіркелген, 2013 жылдың 3 сәуірінде аудандық "Достық" газетінің № 26 санында жарияланған) шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешім қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы В. Әділбаева
Мәслихат хатшысы Д. Ыдырышев