О признании утратившим силу решение акима Карабулакского сельского округа "Об установлении ограничительных мероприятии в селе Карабулак Карабулакского сельского округа" № 1 от 5 июня 2015 года
Решение акима Карабулакского сельского округа Зайсанского района Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года N 2
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 37 пункта 8 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, представление главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Зайсанского района, аким Карабулакского сельского округа РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима Карабулакского сельского округа "Об установлении ограничительных мероприятии в селе Карабулак Карабулакского сельского округа" № 1 от 5 июня 2015 года (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 4026 от 13 июля 2015 года, опубликовано за № 74 в районной газете "Достык" от 12 сентября 2015 года).
2. Решение вводится в действие со дня его принятия.
Исполняющий обязанности акима
Карабулакского сельского округа М.Сарсенбаев

Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 5 маусымындағы № 1 "Қарабұлақ ауылдық округіндегі Қарабұлақ ауылына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" шешімінің күшін жою туралы
Шығыс Қазақстан облысы Зайсан ауданы Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 23 желтоқсандағы N 2 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабының 8-тармағына сәйкес, Зайсан ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының ұсынысы негізінде Қарабұлақ ауылдық округі әкімі ШЕШТІ:
1. Қарабұлақ ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 5 маусымдағы №1 "Қарабұлақ ауылдық округіндегі Қарабұлақ ауылына шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық акт тіркеу тізілімінде 4026 нөмірімен 2015 жылдың 13 шілдесінде тіркелген, аудандық "Достық" газетінің 2015 жылғы 12 қыркүйектегі № 74 санында жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күннен бастап күшіне енеді.
Қарабұлақ ауылдық
округі әкімінің міндетін атқарушы М.Сарсенбаев