О признании утратившим силу решений Уланского районного маслихата
Решение Уланского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 декабря 2015 года № 299
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Уланский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения Уланского районного маслихата:
1) решение Уланского районного маслихата № 281 от 25 сентября 2015 года "О повышении ставок земельного налога по Уланскому району";
2) решение Уланского районного маслихата № 167 от 28 марта 2014 года "Об утверждении регламента Уланского районного маслихата".
2. Решение вступает в силу со дня принятия.
Председатель сессии А. Бережной
Секретарь
районного маслихата Н. Сейсембина

Ұлан аудандық мәслихаттың шешімдерінің күшін жойды деп тану туралы
Шығыс Қазақстан облысы Ұлан ауданы мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 299 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабының 5 тармағына сәйкес, Ұлан аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ұлан аудандық мәслихаттың келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Ұлан аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 281 "Ұлан ауданы бойынша жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімі;
2) Ұлан аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 28 наурыздағы № 167 "Ұлан аудандық мәслихатының Регламентін бекіту туралы" шешімі.
2. Осы шешім қабылданған күннен бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы А. Бережной
Аудандық
мәслихаттың хатшысы Н. Сейсембина