О признании утратившими силу некоторых решении маслихата района
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 22 декабря 2015 года № 27-5
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах", Бокейординский районный маслихат района РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Бокейординского районного маслихата от 25 августа 2009 года №16-2 "О внесение изменений и дополнений в решение Бокейординского районного маслихата от 14 июля 2008 года №7-3 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан" (зарегистрированный в Управлений юстиции Бокейординского района №7-4-90);
2. Признать утратившим силу решение Бокейординского районного маслихата от 19 ноября 2008 года №10-2 "О внесение изменений и дополнений в решение Бокейординского районного маслихата от 14 июля 2008 года №7-3 "Об оказании социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан" (зарегистрированный в Управлений юстиции Бокейординского района №7-4-78).
Председатель сессии Н.Жангалиев
Секретарь маслихата Е.Танатов

Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерін күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 27-5 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтік-құқықтық актілер туралы" Заңдарын басшылыққа ала отырып, Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2009 жылғы 25 тамыздағы "Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2008 жылғы 14 шілдедегі №7-3 "Жекелеген санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек көрсетуді бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" №16-2 шешімі (Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әділет басқармасында 2009 жылы 9 қыркүйекте №7-4-90 тіркелген) күші жойылды деп танылсын;
2. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2008 жылғы 19 қарашадағы "Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2008 жылғы 14 шілдедегі №7-3 "Жекелеген санаттағы мұқтаж азаматтарға әлеуметтік көмек көрсетуді бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" №10-2 шешімі (Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы ауданы әділет басқармасында 2008 жылы 12 желтоқсанда №7-4-78 тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
Сессия төрағасы Н.Жаңғалиев
Мәслихат хатшысы Е.Таңатов