О признании утратившим силу постановление акимата района от 29 марта 2013 года № 74 "Об утверждении регламента государственной услуги в сфере физической культуры и спорта"
Постановление акимата Каратобинского района Западно-Казахстанской области от 3 декабря 2015 года № 170
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Руководствуясь Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата района от 29 марта 2013 года №74 "Об утверждении регламента государственной услуги в сфере физической культуры и спорта" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №3267, опубликованное 03 мая 2013 года в газете "Қаратөбе өңірі").
2. Контроль за исполнением данного постановления возложить на заместителя акима района С.Умурзакова.
Аким района А.Шахаров

Аудан әкімдігінің 2013 жылғы 29 наурыздағы № 74 "Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 3 желтоқсандағы № 170 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңдарын басшылыққа ала отырып, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Аудан әкімдігінің 2013 жылғы 29 наурыздағы №74 ""Дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік қызмет регламентін бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3267 болып тіркелген, 2013 жылғы 03 мамырдағы "Қаратөбе өңірі" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары С.Өмірзақовқа жүктелсін.
Аудан әкімі А.Шахаров