О признании утратившими силу некоторых решений районного маслихата
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 февраля 2015 года № 25-8
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В целях приведения нормативных правовых актов районного маслихата в соответствии с законодательными актами Республики Казахстан Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решения Теректинского районного маслихата согласно приложения.
2. Данное решение направить на опубликование в средствах массовой информации.
3. Решение вступает в силу с момента подписания.
Председатель сессии М. Зайнуллин
Секретарь районного маслихата А. Нургалиев
Приложение
к решению районного
маслихата № 25-8 от
25 февраля 2015 года
1. Решение Теректинского районного маслихата "О районном бюджете на 2014-2016 годы" от 25 декабря 2013 года № 17-2, зарегистрированное в Реестре государственных нормативных правовых актов за №3398 (опубликованное 24 января 2014 года, 31 января 2014 года в газете "Теректі жаңалығы-Теретинская новь" в №№3-4, №№5-6);
2. Решение Теректинского районного маслихата "О внесении изменении в решение Теректинского районного маслихата от 25 декабря 2013 года №17-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" от 5 февраля 2014 года №18-1, зарегистрированное в Реестре государственных нормативных правовых актов за №3430 (опубликованное 14 марта 2014 года, 21 марта 2014 года, 28 марта 2014 года, 4 апреля 2014 года в газете "Теректі жаңалығы-Теретинская новь" в №12, №13, №14, №15);
3. Решение Теректинского районного маслихата "О внесении изменении и дополнений в решение Теректинского районного маслихата от 25 декабря 2013 года №17-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" от 29 апреля 2014 года №20-1, зарегистрированное в Реестре государственных нормативных правовых актов за №3523 (опубликованное 23 мая 2014 года, 6 июня 2014 года, 20 июня 2014 года, 26 июня 2014 года, 3 июля 2014 года в газете "Теректі жаңалығы-Теретинская новь" в №24, №25, №27, №28, №29);
4. Решение Теректинского районного маслихата "О внесении изменении в решение Теректинского районного маслихата от 25 декабря 2013 года №17-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" от 20 августа 2014 года №22-4, зарегистрированное в Реестре государственных нормативных правовых актов за №3628 (опубликованное 5 сентября 2014 года в газете "Теректі жаңалығы-Теретинская новь" в №38);
5. Решение Теректинского районного маслихата "О внесении изменении и дополнения в решение Теректинского районного маслихата от 25 декабря 2013 года №17-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" от 8 октября 2014 года №23-1, зарегистрированное в Реестре государственных нормативных правовых актов за №3664 (опубликованное 31 октября 2014 года, 7 ноября 2014 года, 21 ноября 2014 года, 28 ноября 2014 года года года в газете "Теректі жаңалығы-Теретинская новь" в №46, №47, №49, №50);

Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерін күші жойылды деп тану туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 ақпандағы № 25-8 шешімі
Аудандық мәслихаттың нормативтік құқықтық актілерін Қазақстан Республикасының заңнамалық актілеріне сәйкестендіру мақсатында Теректі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес Теректі аудандық мәслихаттың шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім бұқаралық ақпарат құралдарына жариялау үшін жолдансын.
3. Шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы М. Зайнуллин
Аудандық мәслихат хатшысы Ә. Нұрғалиев
Теректі аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 25 ақпандағы
№25-8 шешіміне қосымша
1. Теректі аудандық мәслихатының "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 17-2 шешімі, нормативтік –құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3398 тіркелген (2014 жылғы 24 қаңтардағы, 2014 жылғы 31 қаңтардағы "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" газетінде №№3-4, №№5-6 жарияланған);
2. Теректі аудандық мәслихаттың "Теректі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы №17-2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 5 ақпандағы №18-1 шешімі, нормативтік–құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3430 тіркелген (2014 жылғы 14 наурыздағы, 2014 жылғы 21 наурыздағы, 2014 жылғы 28 наурыздағы, 2014 жылғы 4 сәуірдегі "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" газетінде №12, №13, №14, №15 жарияланған);
3. Теректі аудандық мәслихаттың "Теректі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы №17-2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2014 жылғы 29 сәуірдегі №20-1 шешімі, нормативтік –құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3523 тіркелген (2014 жылғы 23 мамырдағы, 2014 жылғы 6 маусымдағы, 2014 жылғы 20 маусымдағы, 2014 жылғы 26 маусымдағы, 2014 жылғы 3 шілдедегі "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" газетінде №24, №25, № 27, №28, №29 жарияланған);
4. Теректі аудандық мәслихаттың "Теректі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы №17-2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы" 2014 жылғы 20 тамыздағы №22-4 шешімі, нормативтік –құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3628 тіркелген (2014 жылғы 5 қыркүйектегі "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" газетінде №38 жарияланған);
5. Теректі аудандық мәслихаттың "Теректі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы №17-2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы" 2014 жылғы 8 қазандағы №23-1 шешімі, нормативтік–құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3664 тіркелген (2014 жылғы 31 қазандағы, 2014 жылғы 7 қарашадағы, 2014 жылғы 21 қарашадағы, 2014 жылғы 28 қарашадағы "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" газетінде №46, №47, №49, №50 жарияланған);

6. Решение Теректинского районного маслихата "О внесении изменении и дополнений в решение Теректинского районного маслихата от 25 декабря 2013 года №17-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" от 22 декабря 2014 года №24-1, зарегистрированное в Реестре государственных нормативных правовых актов за №3734 (опубликованное 9 января 2015 года, 16 января 2015 года, 23 января 2015 года в газете "Теректі жаңалығы-Теретинская новь" в №1, №2, №№3-4).

6. Теректі аудандық мәслихаттың "Теректі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы №17-2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2014 жылғы 22 желтоқсандағы №24-1 шешімі, нормативтік –құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №3734 тіркелген (2015 жылғы 9 қаңтардағы, 2015 жылғы 16 қаңтардағы, 2015 жылғы 23 қаңтардағы "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" газетінде №1, №2, №№3-4 жарияланған).