О признании утратившим силу постановления акимата города Астаны от 5 августа 2014 года № 102-1252 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области животноводства"
Постановление акимата города Астаны от 16 марта 2016 года № 102-528.
О признании утратившим силу постановления акимата города Астаны от 5 августа 2014 года № 102-1252 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области животноводства"
В соответствии с законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата города Астаны от 5 августа 2014 года № 102-1252 "Об утверждении регламентов государственных услуг в области животноводства" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 839, опубликовано в газетах "Астана ақшамы" от 13 сентября 2014 года № 103 (3160) и "Вечерняя Астана" от 13 сентября 2014 года № 102 (3178).
2. Руководителю Государственного учреждения "Управление сельского хозяйства города Астаны" Курмангалиеву Асету Кабиевичу принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Лукин А.И.
Аким А. Джаксыбеков

"Мал шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 5 тамыздағы № 102-1252 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 16 наурыздағы № 102-528 қаулысы
Қазақстан Республикасының «Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы заңдарына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Мал шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы» Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 5 тамыздағы № 102-1252 қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 839 болып тіркелген, 2014 жылғы 13 қыркүйектегі № 103 (3160) «Астана ақшамы» және 2014 жылғы 13 қыркүйектегі № 102 (3178) «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. «Астана қаласының Ауыл шаруашылығы басқармасы» мемлекеттік мекемесінің басшысы Құрманғалиев Әсет Қабиұлы осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Н.Р. Әлиевке жүктелсін.
Әкім                                             Ә. Жаксыбеков