О признании утратившим силу решения Акмолинского областного маслихата от 17 февраля 2015 года № 5С-34-4 "О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 26 сентября 2014 года № 5С-30-7 "Об утверждении Правил застройки территории Акмолинской области"
Решение Акмолинского областного маслихата от 23 февраля 2016 года № 5С-47-15
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" и от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Акмолинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Акмолинского областного маслихата от 17 февраля 2015 года № 5С-34-4 "О внесении изменений в решение Акмолинского областного маслихата от 26 сентября 2014 года № 5С-30-7 "Об утверждении Правил застройки территории Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4716, опубликовано 16 апреля 2015 года в газетах "Арқа ажары" и "Акмолинская правда").
2. Настоящее решение вступает в силу со дня принятия.
Председатель сессии,
секретарь Акмолинского
областного маслихата
Д.Нурмулдин

"Ақмола облысының аумағында құрылыс салу қағидаларын бекіту туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2014 жылғы 26 қыркүйектегі № 5С-30-7 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2015 жылғы 17 ақпандағы № 5С-34-4 шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облыстық мәслихатының 2016 жылғы 23 ақпандағы № 5С-47-15 шешімі
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес Ақмола облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Ақмола облысының аумағында құрылыс салу қағидаларын бекіту туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2014 жылғы 26 қыркүйектегі № 5С-30-7 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" Ақмола облыстық мәслихатының 2015 жылғы 17 ақпандағы № 5С-34-4 (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4716 болып тіркелген, 2015 жылдың 16 сәуірінде "Арқа ажары" және "Акмолинская правда" газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күнінен бастап күшіне енеді.
Сессия төрағасы,
Ақмола облыстық
мәслихатының хатшысы
Д.Нұрмолдин