О признании утратившим силу решение Кокшетауского городского маслихата от 22.09.2015 г. № С-41/7 "О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в административных границах города Кокшетау"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 10 февраля 2016 года № С-46/5
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кокшетауского городского  маслихата от 22.09.2015 г. № С-41/7 «О повышении ставок земельного налога и единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения в административных границах города Кокшетау» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно правовых актов № 5029, опубликовано от 03 ноября 2015 года в газетах «Көкшетау» и «Степной маяк»).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель 46-ой внеочередной
сессии Кокшетауского городского
маслихата пятого созыва                    Е.Исимбаев
Секретарь Кокшетауского
городского маслихата
пятого созыва                              Б.Бегалин

Көкшетау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 қыркүйектегі № С-41/7 "Көкшетау қаласының әкімшілік шекараларындағы пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімінің күшін жою туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 10 ақпандағы № С-46/5 шешімі
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңдарына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 22 қыркүйектегі № С-41/7 «Көкшетау қаласының әкімшілік шекараларындағы пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы» (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5029 болып тіркелген, 2015 жылғы 03 қарашада «Көкшетау», «Степной Маяк» газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Бесінші шақырылған Көкшетау
қалалық мәслихатының 46–шы
кезектен тыс сессиясының
төрағасы                                   Е.Исимбаев
Бесінші шақыралған Көкшетау
қалалық мәслихатының
хатшысы                                    Б.Бегалин