О признании утратившим силу решение Степногорского городского маслихата
Решение Степногорского городского маслихата Акмолинской области от 30 июня 2016 года № 6С-6/13
В соответствии со статьями 27, 46 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Степногорский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Степногорского городского маслихата от 27 марта 2014 года № 5С-26/14 "Об утверждении регламента Степногорского городского маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4150, опубликовано 15 мая 2014 года в региональных общественно-политических газетах "Степногорск ақшамы" и "Вечерний Степногорск").
2. Настоящее решение вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии
городского маслихата
А.Каршегенов
Секретарь
городского маслихата
Г.Копеева

Степногорск қалалық мәслихаты шешімінің күші жойылған деп тану туралы
Ақмола облысы Степногорск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 30 маусымдағы № 6С-6/13 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27, 46-баптарына сәйкес Степногорск қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. "Степногорск қалалық мәслихатының регламентін бекіту туралы" Степногорск қалалық мәслихатының 2014 жылғы 27 наурыздағы № 5С-26/14 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4150 болып тіркелген, 2014 жылғы 15 мамырда "Степногорск ақшамы" және "Вечерний Степногорск" аймақтық қоғамдық-саяси газеттерінде жарияланған) шешімінің күші жойылған деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Қаршегенов
Қалалық мәслихаттың
хатшысы
Ғ.Көпеева