О признании утратившим силу постановление акимата Аккольского района
Постановление акимата Аккольского района Акмолинской области от 17 мая 2016 года № А-5/148
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", в целях приведения в соответствие с действующим законодательством, акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Постановление акимата Аккольского района "Об утверждении регламента акимата Аккольского района" от 5 августа 2015 года № А-8/258 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4967, опубликованное 25 сентября 2015 года в районных газетах "Ақкөл өмірі" и "Знамя Родины KZ"), признать утратившим силу.
2. Настоящее постановление вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Аким района Т.Едигенов

Ақкөл ауданы әкімдігі қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 17 мамырдағы № А-5/148 қаулысы. Күші жойылды - Ақмола облысы Ақкөл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 17 мамырдағы № А-5/148 қаулысымен
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес, қолданыстағы заңнамаға сәйкестендіру мақсатында, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ақкөл ауданы әкімдігінің регламентін бекіту туралы" Ақкөл ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 5 тамыздағы № А-8/258 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4967 тіркелген, 2015 жылғы 25 қыркүйекте аудандық "Ақкөл өмірі" және "Знамя Родины KZ" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Т.Едігенов