О признании утратившими силу постановлений акимата Егиндыкольского района
Постановление акимата Егиндыкольского района Акмолинской области от 6 мая 2016 года № а-5/78
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Егиндыкольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата Егиндыкольского района:
постановление акимата Егиндыкольского района "Об установлении квоты рабочих мест для лиц, состоящих на учете службы пробации уголовно исполнительской инспекции, а также лиц, освобожденных из мест лишения свободы, в размере одного процента от общей численности рабочих мест" от 05 июля 2012 года № а-7/201 (зарегистрировано в Департамента юстиции Акмолинской области от 02 августа 2012 года № 1-8-132, опубликованного в районной газете "Егіндікөл" № 28 от 06 августа 2016 года);
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким Егиндыкольского района Н. Толепов

Егіндікөл ауданы әкімдігі қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Егіндікөл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 6 мамырдағы № а-5/78 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Егіндікөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Егіндікөл ауданы әкімдігінің:
"Қылмыстық-атқару инспекциясы пробация қызметiнiң есебiнде тұрған адамдар үшiн, сондай-ақ бас бостандығынан айыру орындарынан босатылған адамдар үшiн жұмыс орындарының жалпы санынан бір пайыз мөлшерінде жұмыс орындарының квотасын белгiлеу туралы" 2012 жылғы 05 шілдедегі № а-7/201 (Ақмола облысы Әділет департаментінде 2012 жылғы 02 тамызда № 1-8-132 тіркелген, 2012 жылғы 06 тамыздағы № 28 "Егіндікөл" аудандық газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл ауданының әкімі Н. Төлепов