О признании утратившим силу решения Коргалжынского районного маслихата
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 19 апреля 2016 года № 5/2С
В соответствии со ст.7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Законом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет", Коргалжынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Решение Коргалжынского районного маслихата от 26 октября 2015 года № 8/40 "О повышении ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения Коргалжынского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5086, опубликовано 10 декабря 2015 года в районной газете "Нұр - Қорғалжын" признать утратившим силу.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня подписания и подлежит официальному опубликованию.
Председатель сессии
районного маслихата
К. Жумабаев
Секретарь
районного маслихата
О. Балгабаев

Қорғалжын аудандық мәслихатының шешімінің күшін жою туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2016 жылғы 19 сәуірдегі № 5/2С шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы"Заңының 7-бабына сәйкес, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына, "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Қорғалжын аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 қазандағы № 8/40 "Қорғалжын ауданының пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімі (№ 5086 нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік Тіркеу тізімінде тіркелген, 2015 жылдың 10 желтоқсанында "Нұр-Қорғалжын" аудандық газетте жарияланған шешімнің күші жойылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап күшіне енеді және ресми жариялануға тиіс.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Қ. Жумабаев
Аудандық мәслихат хатшысы Ө. Балғабаев