О признании утратившим силу постановления акимата Сандыктауского района "Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Сандыктаускому району на 2016 год" от 22 декабря 2015 года № А-11/256
Постановление акимата Сандыктауского района Акмолинской области от 22 апреля 2016 года № А-4/87
В соответсвии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Сандыктауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Сандыктауского района "Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Сандыктаускому району на 2016 год" от 22 декабря 2015 года № А-11/256 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5223, опубликовано 29 января 2016 года в газете "Сандыктауские вести").
2. Государственно-правовому отделу государственного учреждения "Аппарат акима Сандыктауского района" принять необходимые меры, вытекающие из настоящего постановления.
3. Настоящее постановление вступает в силу и вводится в действие со дня подписания.
Аким Сандыктауского района А. Исмагамбетов

Сандықтау ауданы әкімдігінің "Сандықтау ауданы бойынша 2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және олардың қаржыландыру көздерін бекіту туралы" 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № А-11/256 қаулысының күші жойылған деп тану туралы
Ақмола облысы Сандықтау ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 сәуірдегі № А-4/87 қаулысы
"Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңына сәйкес, Сандықтау ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Сандықтау ауданы әкімдігінің "Сандықтау ауданы бойынша 2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, ұйымдардың тізбесін, қоғамдық жұмыстардың түрлерін, көлемі мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және олардың қаржыландыру көздерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде 5223 нөмірімен тіркелген, "Сандықтау вести" газетінде 2016 жылдың 29 қаңтары жарияланған") 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № А-11/256 қаулысы күшін жойған деп танылсын.
2. "Сандықтау ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің мемлекеттік-құқықтық бөлімі осы қаулыдан туындайтын қажетті шараларды қабылдасын.
3. Осы қаулы қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі.
Сандықтау ауданының әкімі А. Исмағамбетов