О признании утратившим силу постановления акимата Актюбинской области от 27 мая 2015 года № 174
Постановление акимата Актюбинской области от 17 июня 2016 года № 260
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановление акимата Актюбинской области от 27 мая 2015 года № 174 "Об утверждении регламента государственной услуги "Учет иностранных периодических печатных изданий, распространяемых на территории Актюбинской области" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4375, опубликованное 26 июня 2015 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник").
Аким Актюбинской области Б.Сапарбаев

Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 мамырдағы № 174 қаулысының күшін жою туралы
Ақтөбе облысының әкімдігінің 2016 жылғы 17 маусымдағы № 260 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27, 37-баптарына сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 27 мамырдағы № 174 "Ақтөбе облысының аумағында таралатын шетелдік мерзімді баспасөз басылымдарын есепке алу" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4375 болып тіркелген, "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде 2015 жылғы 26 маусымда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Ақтөбе облысының әкімі Б.Сапарбаев