О признании утратившим силу постановления акимата Актюбинской области от 30 сентября 2015 года № 343
Постановление акимата Актюбинской области от 23 сентября 2016 года № 408
В соответствии со статьями 27, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Актюбинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановление акимата Актюбинской области от 30 сентября 2015 года № 343 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима Актюбинской области" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4553, опубликованное 17 ноября 2015 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник").
Аким Актюбинской области Б. Сапарбаев

Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 қыркүйектегі № 343 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2016 жылғы 23 қыркүйектегі № 408 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 27, 37-баптарына сәйкес Ақтөбе облысы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
Ақтөбе облысы әкімдігінің 2015 жылғы 30 қыркүйектегі № 343 "Ақтөбе облысы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4553 тіркелген, 2015 жылғы 17 қарашада "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
Ақтөбе облысының әкімі Б. Сапарбаев