Об отмене действия решения маслихата города Актобе от 6 ноября 2015 года № 382 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата города Актобе"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 17 февраля 2016 года № 425
На основании статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи 33 Закона Республики Казахстан от 23 ноября 2015 года "О государственной службе Республики Казахстан", Правилами и сроками проведения оценки деятельности государственных служащих, утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 152 и Типовой методикой оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б", утвержденной приказом Министра по делам государственной службы Республики Казахстан от 29 декабря 2015 года № 13, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Отменить действие решения маслихата города Актобе от 6 ноября 2015 года № 382 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата города Актобе".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня подписания.
Председатель сессии маслихата
города Актобе
А. Бекенова
Секретарь маслихата города Актобе С. Шинтасова

"Ақтөбе қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2015 жылғы 6 қарашадағы № 382 шешімінің қолдану әрекетін жою туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2016 жылғы 17 ақпандағы № 425 шешімі
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6 бабына сәйкес, Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Заңының 33 - бабына, Қазақстан Республикасы Президентінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 152 Жарлығымен бекітілген, Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің қызметін бағалауды өткізу Қағидалары мен мерзіміне және Қазақстан Республикасы Мемлекеттік қызмет істері министрінің 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 13 бұйрығымен бекітілген, "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін бағалаудың үлгілік әдістемесіне сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2012 жылғы 25 сәуірдегі № 34 "Қалалық ономастикалық комиссия құрамын бекіту туралы" шешімінің "Ақтөбе қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" Ақтөбе қалалық мәслихатының 2015 жылғы 6 қарашадағы № 382 шешімінің қолдану әрекеті жойылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
Ақтөбе қалалық мәслихатының
сессия төрайымы
А. Бекенова
Ақтөбе қалалық мәслихатының
хатшысы
С. Шынтасова