О признании утратившим силу постановления Акимата Алгинского района от 31.03.2015 года № 129 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования по Алгинскому району на 2015 год"
Постановление акимата Алгинского района Актюбинской области от 11 мая 2016 года № 196
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Алгинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата Алгинского района от 31.03.2015 года № 129 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в дошкольных организациях образования по Алгинскому району на 2015 год" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4317, опубликованное в районной газете "Жұлдыз-Звезда" за № 22 (6823) (8499) от 15 мая 2015 года и ИПС "Адилет" 12 мая 2015 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Джалгаспаева М.
Аким района Абдуллин М.

Алға ауданы әкімдігінің 31.03.2015 жылғы № 129 "Алға ауданы бойынша 2015 жылға мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысының күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Алға ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 11 мамырдағы № 196 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына сәйкес, Алға ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алға ауданы әкімдігінің 31.03.2015 жылғы № 129 "Алға ауданы бойынша 2015 жылға мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" (нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 4317 болып тіркелген, аудандық "Жұлдыз-Звезда" газетінің 2015 жылы 15 мамырдағы № 22 (6823) (8499) санында және 2015 жылы 12 мамырында "Әділет" АҚЖ-де ресми жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М. Джалғаспаевқа жүктелсін.
Аудан әкімі М. Абдуллин