О признании утратившим силу нормативного правового акта
Постановление акимата Байганинского района Актюбинской области от 25 апреля 2016 года № 79
В соответствии со статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" от 06 апреля 2016 года, статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Байганинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Байганинского района от 13 мая 2015 года № 112 "Об определении специально отведенных мест для осуществления выездной торговли на территории Байганинского района" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4345, опубликованное в районном газете "Жем Сағыз" 18 июня 2015 года и в ИПС "Әділет" 09 июня 2015 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Абитову Ж.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района М.Аккагазов

Нормативтiк құқықтық актiнiң күшi жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Байғанин аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 79 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актiлер туралы" Заңының 27 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына сәйкес, Байғанин ауданық әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Байғанин аудандық әкiмдiгiнiң 2015 жылғы 13 мамырдағы № 112 "Байғанин ауданы аумағында көшпелi сауданы жүзеге асыру үшін арнайы бөлінген орындарды белгiлеу туралы" қаулысының (нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 4345 болып тiркелген, 2015 жылдың 18 маусымында аудандық "Жем Сағыз " газетiнде және 2015 жылдың 09 маусымда "Әдiлет" АҚЖ-де жарияланған) күшi жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмi аппаратының басшысы Ж.Абитовке жүктелсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған кезiнен бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудан әкімі М.Аққағазов