О признании утратившим силу решения районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 174 "О Регламенте Каргалинского районного маслихата"
Решение маслихата Каргалинского района Актюбинской области от 27 июля 2016 года № 59
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года № 480-V "О правовых актах", Каргалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение районного маслихата от 20 декабря 2013 года № 174 "О Регламенте Каргалинского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3773, опубликовано 2014 году 27 февраля № 10 в районной газете "Каргала");
2. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия решения.
Председатель сессии
районного маслихата
Секретарь районного маслихата
Б.Жаржанов Н.Заглядова

Аудандық мәслихатының 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 174 "Қарғалы аудандық мәслихатының Регламенті туралы" шешімінің күшін жою туралы
Ақтөбе облысы Қарғалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 27 шілдедегі № 59 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін–өзі басқару туралы" және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі № 480-V "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес, Қарғалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 20 желтоқсандағы № 174 "Қарғалы аудандық мәслихатының Регламенті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3773 тіркелген, 2014 жылы 27 ақпанда № 10 аудандық "Қарғалы" газетінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қабылданған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессияның төрағасы
Аудандық мәслихат хатшысы
Б.Жаржанов Н.Заглядова