О признании утратившим силу нормативного правового акта
Постановление акимата Мартукского района Актюбинской области от 26 января 2016 года № 26
В соответствии со статьи 21-1 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 24 марта 1998 года, статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Мартукского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Мартукского района от 28 января 2014 года № 42 "Об определении мест для осуществления выездной торговли в Мартукском районе" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2783, опубликованное в районном газете "Мартөк тынысы" 27 марта 2014 года и в ИПС "Әділет" 12 марта 2014 года).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Көлкебаеву Т.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня подписания.
Аким района Н. Калауов

Нормативтік құқықтық актінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Мәртөк ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 26 қаңтардағы № 26 қаулысы
Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы "Нормативтiк құқықтық актiлер туралы" Заңының 21-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына сәйкес, Мәртөк ауданы әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Мәртөк ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 28 қаңтардағы № 42 "Мәртөк ауданында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды анықтау туралы" қаулысының (нормативтiк құқықтық актілерді мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 3783 болып тiркелген, 2014 жылдың 27 наурызында аудандық "Мәртөк тынысы" газетінде және 2014 жылдың 12 наурызында "Әділет" АҚЖ-де жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкiмi аппаратының басшысы Т. Көлкебаевқа жүктелсiн.
3. Осы қаулы қол қойылған кезінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкiмi Н. Қалауов