О признании утратившим силу решения районного маслихата от 15 февраля 2016 года № 285 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Мугалжарского районного маслихата"
Решение маслихата Мугалжарского района Актюбинской области от 08 июня 2016 года № 25
В соответствии со статьей 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 2 статьи 44 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Мугалжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Мугалжарского районного маслихата от 15 февраля 2016 года № 285 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат Мугалжарского районного маслихата" (зарегестрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4766, опубликованное 31 марта 2016 года в районной газете "Мұғалжар").
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии Секретарь районного
районного маслихата маслихата
К.Аймаганбетов Н.Калиева

Аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 ақпандағы № 285 "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 08 маусымдағы № 25 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 7 бабына, Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 44 бабының 2 тармағына сәйкес, Мұғалжар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Mұғалжар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 ақпандағы № 285 "Мұғалжар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" шешімінің (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4766 тіркелген, 2016 жылдың 31 наурызында аудандық "Мұғалжар" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы хатшысы
Қ.Аймағанбетов Н.Қалиева