О снятии ограничительных мероприятий на территории сел Каракол и Жанатурмыс сельского округа имени К. Жубанова Мугалжарского района
Решение акима сельского округа имени К.Жубанова Мугалжарского района Актюбинской области от 18 мая 2016 года № 1
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 10-1 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года № 339 "О ветеринарии", статьи 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года № 213 "О нормативных правовых актах" и на основании представления главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Мугалжарской районной территориальной инспекции Комитета ветеринарного контроля и надзора Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан от 17 мая 2016года № 11-26/76, аким сельского округа имени К.Жубанова РЕШИЛ:
Снять ограничительные мероприятия в связи с ликвидацей очагов заболевания бруцеллезом среди крупного рогатого скота на территории сел Каракол и Жанатурмыс сельского округа имени К.Жубанова Мугалжарского района.
2. Признать утратившим силу решение акима сельского округа имени К.Жубанова Мугалжарского района № 6 от 25 сентября 2015года "Об установлении ограничительных мероприятий на территории сел Каракол и Жанатурмыс сельского округа имени К.Жубанова Мугалжарского района" (зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 09 октября 2015года № 4539)
Аким сельского округа Биримжанов К.Б.

Мұғалжар ауданының Қ. Жұбанов атындағы ауылдық округінің Қаракөл және Жаңатұрмыс ауылдары аумақтарында шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Ақтөбе облысы Мұғалжар ауданы Қ.Жұбанов атындағы ауылдық округінің әкімінің 2016 жылғы 18 мамырдағы № 1 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңының 35 бабына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10-1 бабына, Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 40 бабына сәйкес және Қазақстан Республикасы ауыл шаруашылығы министрлігінің ветеринариялық бақылау және қадағалау комитеті Мұғалжар аудандық аумақтық инспекциясының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2016 жылғы 17 мамырдағы № 11-26/76 ұсынысының негізінде, Қ. Жұбанов атындағы ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТЕДІ:
Мұғалжар ауданы Қ. Жұбанов атындағы ауылдық округінің Қаракөл және Жаңатұрмыс ауылдының ірі қара малдарын сарып ауруынан сауықтыру іс-шараларының толық аяқталуына байланысты шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
Мұғалжар ауданы Қ. Жұбанов атындағы ауылдық округі әкімінің 2015 жылғы 25 қыркүйектегі № 6 "Мұғалжар ауданы Қ. Жұбанов атындағы ауылдық округінің Қаракөл және Жаңатұрмыс ауылдары аумақтарында шектеу іс-шараларын бекіту туралы" (Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 09 қазанда № 4539 болып тіркелді) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
Ауылдық округінің әкімі К.Б.Биримжанов