О признании утратившими силу некоторых решений маслихата
Решение маслихата Уилского района Актюбинской области от 29 февраля 2016 года № 296
В соответсвии с Правилами проведения правового мониторинга нормативных правовых актов, утвержденного постановлением Правительства Республики Казахстан от 25 августа 2011 года № 964, Уилский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу решение маслихата от 11 июня 2015 года № 243 "О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на неиспользуемые земли сельскохозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4425, опубликовано 16 июля 2015 года в газете "Ойыл").
2. Признать утратившими силу решение маслихата от 9 ноября 2015 года № 268 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности админстративных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат Уилского районного маслихата" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4630, опубликовано 4 января 2016 года в газете "Ойыл").
3. Настоящее решение вводится в действие со дня принятия.
Председатель сессии районного маслихата: Ж. Жакып
Секретарь районного маслихата: Б. Бисекенов

Мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Ойыл аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 ақпандағы № 296 шешімі
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы № 964 қаулысымен бекітілген, Нормативтік құқықтық актілердің құқықтық мониторингін жүргізу қағидаларына сәйкес, Ойыл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 11 маусымдағы № 243 "Пайдаланылмайтын ауылшаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының базалық мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4425 тіркелген, 2015 жылғы 16 шілдеде "Ойыл" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Мәслихаттың 2015 жылғы 9 қарашадағы № 268 "Ойыл аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" шешімінің (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4630 тіркелген, 2016 жылғы 4 қаңтарда "Ойыл" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы шешім қабылданған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы: Ж. Жақып
Аудандық мәслихат хатшысы: Б. Бисекенов