О признании утратившим силу постановление акимата Шалкарского района от 07 октября 2015 года № 224 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Шалкарского района"
Постановление акимата Шалкарского района Актюбинской области от 27 января 2016 года № 12
В соответствии со статьями 31, 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Шалкарского района ПОСТАНОВИЛ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Шалкарского района от 07 октября 2015 года № 224 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" местных исполнительных органов Шалкарского района" (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов за № 4577, опубликованное 28 ноября 2015 года в районной газете "Шежірелі өлке").
2. Копию решения направить в департамент юстиции Актюбинской области.
Акима района Е. Данагулов

"Шалқар ауданының жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" Шалқар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 07 қазандағы № 224 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Шалқар ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы № 12 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31, 37 баптарына сәйкес, Шалқар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Шалқар ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 07 қазандағы № 224 "Шалқар ауданының жергілікті атқарушы органдарының "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы" (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4577 болып тіркелген, аудандық "Шежірелі өлке" газетінде 2015 жылдың 28 қарашасында жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Шешімнің көшірмесі Ақтөбе облысының әділет департаментіне жолдансын.
Аудан әкімі Е. Данағұлов