О признании утратившими силу некоторых решений районного маслихата
Решение маслихата Шалкарского района Актюбинской области от 14 января 2016 года № 269
В соответствии со статьями 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении Республике Казахстан" и статьей 21-1 Законом Республики Казакстан от 24 марта 1998 года № 213 "О нормативных правовых актах", Шалкарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу следующие решения районного маслихата:
1) решение районного маслихата от 28 сентября 2015 года № 237 "Об утверждении методики ежегодной оценки деятельности административных государственных служащих корпуса "Б" государственного учреждения "Аппарат маслихата Шалкарского района" (Зарегистрированного в ресстре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4546, опубликованного в газете "Шежірелі өлке" 30 октября 2015 года № 44 (709))
2. Настоящее решение вводится в действие со дня подписания.
Председатель сессии районного маслихата Ж. Утегенов
Секретарь районного маслихата М. Жиенгазина

Аудандық мәслихаттың кейбір шешімдерінің күші жойылды деп тану туралы
Ақтөбе облысы Шалқар аудандық мәслихатының 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 269 шешімі
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 21-1 бабына сәйкес, Шалқар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аудандық мәслихаттың келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 28 қыркүйек № 237 "Шалқар аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесінің "Б" корпусы мемлекеттік әкімшілік қызметшілерінің қызметін жыл сайынғы бағалау әдістемесін бекіту туралы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4546 санымен тіркелген, "Шежірелі өлке" газетінің 2015 жылғы 30 қазандағы № 44 (709) санымен жарияланған.
2. Осы шешім қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Аудандық мәслихаттың сессия төрағасы Ж. Утегенов
Аудандық мәслихаттың хатшысы М. Жиенғазина