О признании утратившим силу приказа Министра юстиции Республики Казахстан от 28 июня 2012 года № 239 "Об утверждении Методики расчета коэффициента зонирования"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 20 января 2016 года № 22
В соответствии со статьями 21-1 и 43-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 28 июня 2012 года № 239 «Об утверждении Методики расчета коэффициента зонирования» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7814, опубликован в газете «Казахстанская правда» от 23 августа 2012 года № 282-283 (27101-27102)).
2. Департаменту регистрационной службы и организации юридических услуг Министерства юстиции Республики Казахстан обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в Департамент регистрации нормативных правовых актов Министерства юстиции Республики Казахстан;
2) направление настоящего приказа на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение на интернет-ресурсе Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на заместителя Министра юстиции Республики Казахстан Әбдірайым Б.Ж.
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр юстиции
Республики Казахстан                       Б. Имашев

"Аймаққа бөлу коэффициентін есептеу әдістемесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет Министрінің 2012 жылғы 28 маусымдағы № 239 бұйрығының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2016 жылғы 20 қаңтардағы № 22 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 21-1 және 43-1-баптарына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Аймаққа бөлу коэффициентін есептеу әдістемесін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет Министрінің 2012 жылғы 28 маусымдағы № 239 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7814 болып тіркелген, 2012 жылғы 23 тамызда «Егемен Қазақстан» газетінде № 540-545 (27618) жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Тіркеу қызметі және заң қызметін ұйымдастыру департаменті:
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Нормативтік құқықтық актілерді тіркеу департаментіне жолдауды;
2) осы бұйрықты мерзімді баспасөз беттерінде және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жолдауды;
3) Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрінің орынбасары Б.Ж.Әбдірайымға жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі                                   Б. Имашев