Об утверждении квалификационных требований к административным государственным должностям корпуса "Б" Министерства юстиции Республики Казахстан
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 25 февраля 2016 года № 51-Н. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 01 ноября 2016 года № 370-Н.
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 01.11.2016 № 370-Н (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Б"корпусының әкімшілік мемлекеттік лауазымдарына қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2016 жылғы 25 ақпандағы № 51-Н бұйрығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2016 жылғы 1 қарашадағы № 370 н бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Әділет министрінің 01.11.2016 № 370 н бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).