О внесении изменения в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 25 февраля 2016 года № 51н "Об утверждении квалификационных требований к административным государственным должностям корпуса "Б" центрального аппарата Министерства юстиции Республики Казахстан"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 20 апреля 2016 года № 105-Н. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 01 ноября 2016 года № 370-Н.
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 01.11.2016 № 370-Н (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің орталық аппаратының "Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымдарына қойылатын біліктілік талаптарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2016 жылғы 25 ақпандағы № 51н бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2016 жылғы 20 сәуірдегі № 105 н бұйрығы. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2016 жылғы 1 қарашадағы № 370 н бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Әділет министрінің 01.11.2016 № 370 н бұйрығымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).