О признании утратившим силу постановления акимата Алматинской области от 25 декабря 2014 года № 471 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление образования Алматинской области"
Постановление акимата Алматинской области от 07 июня 2016 года № 288
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Алматинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Алматинской области от 25 декабря 2014 года № 471 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление образования Алматинской области" (зарегистрированного в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 27 января 2015 года № 3009, опубликованное в газетах "Жетысу" от 19 мая 2015 года № 55, "Огни Алатау" от 19 мая 2015 года № 55).
2. ГУ "Управление образования Алматинской области" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке в недельный срок:
1) известить органы юстиции Алматинской области о принятии настоящего постановления;
2) принять меры по опубликованию настоящего постановления в официальных печатных изданиях.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима области Унербаева Б.
Аким области А. Баталов

Алматы облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 желтоқсандағы "Алматы облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 471 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы әкімдігінің 2016 жылғы 07 маусымдағы № 288 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабына, "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Алматы облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Алматы облысы әкімдігінің 2014 жылғы 25 желтоқсандағы "Алматы облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 471 (Қазақстан Республикасы Әділет министрлігі Алматы облысының әділет департаментінде 2015 жылғы 27 қаңтарда нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеудің тізіліміне № 3009 болып енгізілген, 2015 жылғы 19 мамырда № 55 "Жетісу", 2015 жылғы 19 мамырдағы № 55 "Огни Алатау" газеттерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. "Aлматы облысының білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасымен белгіленген тәртіпте бір апталық мерзімде:
1) Aлматы облысының әділет органдарына осы қаулының қабылданғаны туралы хабарласын;
2) осы қаулыны ресми баспа басылымдарында жариялау бойынша шаралар қабылдасын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің орынбасары Б. Өнербаевқа жүктелсін.
Облыс әкімі А. Баталов