О признании утратившим силу решений районного маслихата
Решение маслихата Илийского района Алматинской области от 8 июля 2016 года № 5-28
Согласно пункта 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан" в соответствии с подпунктом 1) пункта 2 статьи 40 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" Илийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу нормативные правовые акты (решения) Илийского районного маслихата согласно приложения.
2. Данное решение вступает в силу с момента опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата Ж. Бейсембаев
Секретарь районного маслихата Р. Абилова
Приложение к решению Илийского районного маслихата № 5-28 от 8 июля 2016 года
ПЕРЕЧЕНЬ
нормативно правовых актов (решения) Илийского районного маслихата, признанных утратившими силу
1. Решение маслихата Илийского района от 19 декабря 2014 года № 42-190 "О бюджете Илийского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 29 декабря 2014 года № 2982, опубликованного в газете "Іле таңы" от 8 января 2015 года № 2 (4585) и 16 января 2015 года № 3 (4586).
2. Решение маслихата Илийского района от 6 февраля 2015 года № 43-196 "О внесении изменений в решение маслихата Илийского района от 19 декабря 2014 года № 42-190 "О бюджете Илийского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 16 февраля 2015 года № 3053, опубликованного в газете "Іле таңы" от 27 февраля 2015 года № 9 (4592).
3. Решение маслихата Илийского района от 27 мая 2015 года № 46-214 "О внесении изменений в решение маслихата Илийского района от 19 декабря 2014 года № 42-190 "О бюджете Илийского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 9 июня 2015 года № 3208, опубликованного в районной газете "Іле таңы" от 19 июня 2015 года № 26 (4609),
4. Решение маслихата Илийского района от 3 сентября 2015 года № 48-226 "О внесении изменений в решение маслихата Илийского района от 19 декабря 2014 года № 42-190 "О бюджете Илийского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 11 сентября 2015 года № 3408, опубликованного в районной газете "Иле таны" от 18 сентября 2015 года № 39-40 (4622-4623).
5. Решение маслихата Илийского района от 6 ноября 2015 года № 50-237 "О внесении изменений в решение маслихата Илийского района от 19 декабря 2014 года № 42-190 "О бюджете Илийского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 17 ноября 2015 года № 3556, опубликованного в районной газете "Іле таңы" от 28 ноября 2015 года № 50 (4633).

Іле аудандық мәслихаты шешімдерінің күшін жою туралы
Алматы облысы Іле аудандық мәслихатының 2016 жылғы 8 шілдедегі № 5-28 шешімі.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7-бабының 5-тармағына және Қазақстан Республикасының "Нормативтік-құқықтық актілер туралы" Заңының 40-бабының 2-тармағының 1)-тармақшасына сәйкес, Іле аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Іле аудандық мәслихатының нормативтік-құқықтық актілерінің (шешімдер) күші қосымшаға сәйкес жойылсын.
2. Осы шешім ресми басылымда жарияланғаннан кейін күшіне енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы Ж. Бейсембаев
Аудандық мәслихат хатшысы Р. Абилова
Іле аудандық мәслихатының 2016 жылғы 8 шілдедегі № 5-28 шешіміне қосымша
Іле аудандық мәслихатының күші жойылған нормативтік-құқықтық актілерінің (шешімдер)
ТІЗІМІ
1. Іле аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Іле ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2014 жылдың 29 желтоқсанында № 2982 тіркелген, "Іле таңы" газетінде 2015 жылдың 8 қаңтарында № 2 (4585) және 2015 жылғы 16 қаңтардағы № 3 (4586) жарияланған) № 42-190 шешімі.
2. Іле аудандық мәслихатының 2015 жылғы 6 ақпандағы "Іле аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Іле ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-190 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 16 ақпанында № 3053 тіркелген, "Іле таңы" газетінде 2015 жылдың 27 ақпанында № 9 (4592) жарияланған) № 43-196 шешімі.
3. Іле аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 мамырдағы "Іле аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Іле ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" 42-190 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 9 маусымында № 3208 тіркелген, "Іле таңы" газетінде 2015 жылдың 19 маусымында № 26 (4609) жарияланған) № 46-214 шешімі.
4. Іле аудандық мәслихатының 2015 жылғы 3 қыркүйектегі "Іле аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Іле ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 42-190 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 11 қыркүйегінде № 3408 тіркелген, "Іле таңы" газетінде 2015 жылдың 18 қыркүйегінде № 39-40 (4622-4623) жарияланған) № 48-226 шешімі.
5. Іле аудандық мәслихатының 2015 жылғы 6 қарашадағы "Іле аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Іле ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" 42-190 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 17 қарашасында № 3556 тіркелген, "Іле таңы" газетінде 2015 жылдың 28 қарашасында № 50 (4633) жарияланған) № 50-237 шешімі.

6. Решение маслихата Илийского района от 9 декабря 2015 года № 51-240 "О внесении изменений в решение маслихата Илийского района от 19 декабря 2014 года № 42-190 "О бюджете Илийского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов 11 декабря 2015 года № 3606, опубликованного в районной газете "Іле таңы" от 21 декабря 2015 года № 53 (4636).

6. Іле аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы "2014 жылғы 19 желтоқсандағы Іле ауданының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" 42-190 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 11 желтоқсанында № 3606 тіркелген, "Іле таңы" газетінде 2015 жылдың 21 желтоқсанында № 53 (4636) жарияланған) № 51-240 шешімі.