О признании утратившим силу Постановления акимата Карасайского района от 04 августа 2015 года "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Карасайского района" № 8-630
Постановление акимата Карасайского района Алматинской области от 14 сентября 2016 года № 9-1418
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу Постановление акимата Карасайского района от 04 августа 2015 года "Об утверждении Положения государственного учреждения "Отдел занятости и социальных программ Карасайского района" № 8-630 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 04 сентября 2015 года № 3381, опубликовано в газете "Заман жаршысы" 24 сентября 2015 года № 40 (8158).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района М. Амиргалиева.
Аким района М. Бигельдиев

Қарасай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 04 тамыздағы "Қарасай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 8-630 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 14 қыркүйектегі № 9-1418 қаулысы
Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 37-бабына, Қазақстан Республикасының "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Заңының 27-бабына сәкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарасай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 04 тамыздағы "Қарасай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 8-630 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 04 қыркүйегінде № 3381 енгізілген, 2015 жылғы 24 қыркүйегінде "Заман жаршысы" газетінің 40 (8158) нөмірінде жарияланған) қаулысының күші жойылған деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы М. Әмірғалиевқа жүктелсін.
Аудан әкімі М. Бигельдиев