О признании утратившим силу постановления акимата Карасайского района от 2 декабря 2015 года № 12-1007 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима города Каскелен Карасайского района"
Постановление акимата Карасайского района Алматинской области от 19 сентября 2016 года № 9-1434
В соответствии с пунктом 8 статьи 37 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года и статьей 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 апреля 2016 года, акимат Карасайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановление акимата Карасайского района от 2 декабря 2015 года № 12-1007 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Аппарат акима города Каскелен Карасайского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативно-правовых актов 30 декабря 2015 года № 3670, опубликовано в газете "Заман жаршысы" 5 февраля 2016 года № 5 (8175).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Амиргалиева Мадияра Орынтаевича.
Аким района М. Бигельдиев

Қарасай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 2 желтоқсандағы "Қарасай ауданының Қаскелең қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" № 12-1007 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қарасай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 19 қыркүйектегі № 9-1434 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 37-бабының 8-тармағына және "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес, Қарасай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарасай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 2 желтоқсандағы "Қарасай ауданының Қаскелең қаласы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесінің Ережесін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 30 желтоқсанында № 3670 болып тіркелген, "Заман жаршысы" газетінде 2016 жылдың 5 ақпанында № 5 (8175) жарияланған) № 12-1007 қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Орынтайұлы Мадияр Әмірғалиевке жүктелсін.
Аудан әкімі М. Бигелдиев