О признании утратившим силу некоторых решений Каратальского районного маслихата
Решение Каратальского районного маслихата Алматинской области от 27 апреля 2016 года № 3-16
В соответствии с пунктом 5 статьи 27 Закона Республики Казахстан "О правовых актах" от 6 марта 2016 года, Каратальский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу некоторых решений Каратальского районного маслихата согласно к приложению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня его подписания.
Председатель сессии Р.Ахметченов
Секретарь маслихата Б.Смаилов
Приложение к решению маслихата Каратальского района от "27" апреля 2016 года № 3-16
Список Некоторых решений Каратальского районного маслихата утратившие силу
1. Решение Каратальского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 39-161 "О районном бюджете Каратальского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре нормативных правовых актов от 29 декабря 2014 года № 2987, опубликованного в районной газете "Каратал" от 9 января 2015 года № 2 (7318).
2. Решение Каратальского районного маслихата от 9 февраля 2015 года № 41-170 "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 39-161 "О районном бюджете Каратальского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре нормативных правовых актов от 12 февраля 2015 года № 3044, опубликованного в районной газете "Каратал" от 20 февраля 2015 года № 8(7324)
3. Решение Каратальского районного маслихата от 26 мая 2015 года № 46-185 "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 39-161 "О районном бюджете Каратальского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре нормативных правовых актов от 10 июня 2015 года № 3215, опубликованного в районной газете "Каратал" от 19 июня 2015 года № 25(7341).
4. Решение Каратальского районного маслихата от 4 сентября 2015 года № 50-213 "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 39-161 "О районном бюджете Каратальского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре нормативных правовых актов от 15 сентября 2015 года № 3414, опубликованного в районной газете "Каратал" от 24 сентября 2015 года № 39 (7355).
5. Решение Каратальского районного маслихата от 6 ноября 2015 года № 52-218 "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 39-161 "О районном бюджете Каратальского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре нормативных правовых актов от 17 ноября 2015 года № 3554, опубликованного в районной газете "Каратал" от 20 ноября 2015 года № 47(7363).

Қаратал аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күшін жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Қаратал аудандық мәслихатының 2016 жылғы 27 сәуірдегі № 3-16 шешімі
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабының 5-тармағына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Осы шешімнің қосымшасына сәйкес, Қаратал аудандық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р.Ахметченов
Мәслихат хатшысы Б.Смаилов
Қаратал аудандық мәслихатының 2016 жылғы "27" сәуірдегі № 3-16 шешіміне қосымша
Қаратал аудандық мәслихатының күші жойылған кейбір шешімдерінің Тізбесі
1. Қаратал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 39-161 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде 2014 жылдың 29 желтоқсанында 2987 нөмірімен тіркелген 2015 жылғы 9 қаңтардағы аудандық "Қаратал" газетінің 2 (7318) нөмірінде жариялған).
2. Қаратал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 ақпандағы "Қаратал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 39-161 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 41-170 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 12 ақпанында 3044 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 20 ақпандағы аудандық"Қаратал" газетінің 8 (7324) нөмірінде жариялған).
3. Қаратал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 мамырдағы "Қаратал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 39-161 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 46-185 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 10 маусымында 3215 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 19 маусымдағы аудандық "Қаратал" газетінің 25 (7341) нөмірінде жариялған).
4. Қаратал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 4 қыркүйектегі "Қаратал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 39-161 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 50-213 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 15 қыркүйегінде 3414 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 24 қыркүйектегі аудандық "Қаратал" газетінің 39 (7355) нөмірінде жариялған).
5. Қаратал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 6 қарашадағы "Қаратал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 39-161 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 52-218 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 17 қарашасында 3554 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 20 қарашадағы аудандық "Қаратал" газетінің 47 (7363) нөмірінде жариялған).

6. Решение Каратальского районного маслихата от 9 декабря 2015 года № 53-224 "О внесении изменений в решение Каратальского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 39-161 "О районном бюджете Каратальского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированного в Реестре нормативных правовых актов от 14 декабря 2015 года № 3620, опубликованного в районной газете "Каратал" от 25 декабря 2015 года № 52(7368).

6. Қаратал аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 желтоқсандағы "Қаратал аудандық мәслихатының 2014 жылғы 19 желтоқсандағы "Қаратал ауданының 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеті туралы" № 39-161 шешіміне өзгерістер енгізу туралы" № 53-224 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 14 желтоқсандағы 3620 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 25 желтоқсандағы аудандық "Қаратал" газетінің 52 (7368) нөмірінде жариялған).