О признании утратившим силу решения Кербулакского районного маслихата от 11 ноября 2014 года № 37-217 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Кербулакского района
Решение Кербулакского районного маслихата Алматинской области от 24 марта 2016 года № 01-06
В соответствии со статьей 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативно правовых актах" и с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кербулакский районный маслихат РЕШИЛ:
Признать утратившим силу решение Кербулакского районного маслихата от 11 ноября 2014 года № 37-217 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Кербулакского района" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 09 декабря 2014 года за № 2958, опубликованного в районной газете "Кербулак жулдызы" от 19 декабря 2014 года № 51(3748).
Председатель сессии М. Нурелов
Секретарь маслихата Б. Рысбеков

Кербұлақ аудандық мәслихатының 2014 жылдың 11 қарашадағы "Кербұлақ ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің оның мөлшерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" № 37-217 шешімінің күшін жою туралы
Алматы облысы Кербұлақ аудандық мәслихатының 2016 жылғы 24 наурыздағы № 01-06 шешімі
"Нормативтік құқықтық актілер туралы" 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңының 21-1 бабының және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 7 бабының 5 тармағына сәйкес Кербұлақ аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ :
Кербұлақ аудандық мәслихатының 2014 жылғы 11 қарашадағы "Кербұлақ ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің оның мөлшерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың Қағидаларын бекіту туралы" № 37-217, (2014 жылдың 9 желтоқсанындағы нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2958 тіркелген, 2014 жылдың 19 желтоқсандағы аудандық "Кербұлақ жұлдызы" газетінің № 51 (3748) жарияланған)) нормативтік құқықтық актісінің күші жойылды деп танылсын.
Сессия төрағасы М.Нұрелов
Мәслихат хатшысы Б. Рысбеков