О признании утратившими силу нормативных правовых актов
Решение Райымбекского районного маслихата Алматинской области от 25 апреля 2016 года № 4-25
В соответствии статьи 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", с пунктом 5 статьи 7 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившими силу нормативно правовые акты согласно приложению.
Председатель сессии
районного маслихата Л.Нусипкожаева
Секретарь
районного маслихата Е. Кудабаев
Приложение к решению Райымбекского районного маслихата от "25" апреля 2016 года № 4-25 О признании утратившими силу нормативных правовых актов
п/п
Название решении
Дата, месяц, год, номер принятого решения
Дата, месяц, год и номер регистрации в органах юстиции
Дата, месяц, год и номер опублико-вания
1.
"О бюджете Райымбекского района на 2015-2017 годы"
19 декабря 2014 года № 40- 205
29.12.2014 г.
№ 2984
11.01.2015 г. газете "Хантәңірі"
№ 3
2.
О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 40-205 "О бюджете Райымбекского района на 2015-2017 годы"
9 февраля 2015 года № 41-212
16.02.2015 г.
№ 3050
28.02.2015 г. газете "Хантәңірі"
№ 8
3.
О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 40-205 ""О бюджете Райымбекского района на 2015-2017 годы""
25 мая 2015 года
№ 45-242
10.06.2015 г.
№ 3212
18.06.2015 г. газете "Хантәңірі"
№ 23
4.
О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 40-205 ""О бюджете Райымбекского района на 2015-2017 годы""
07 сентября 2015 года № 48-255
15.09.2015 г.
№ 3415
25.09.2015 г. газете "Хантәңірі"
№ 36
5.
О внесении изменений и дополнений в решение Райымбекского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 40-205 ""О бюджете Райымбекского района на 2015-2017 годы""
06 ноября 2015 года № 50-264
19.11.2015 г.
№ 3572
04.12.2015 г.
газете
"Хантәңірі"
№ 46
6.
О внесении изменений в решение Райымбекского районного маслихата от 19 декабря 2014 года № 40-205 ""О бюджете Райымбекского района на 2015-2017 годы""
09 декабря 2015 года
№ 51-268
14.12.2015 г.
№ 3624
25.12.2015 г.
газете
"Хантәңірі"
№ 48
Секретарь районного
маслихата Е.Кудабаев

Нормативтік құқықтық актілердің күші жойылды деп тану туралы
Алматы облысы Райымбек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 25 сәуірдегі № 4-25 шешімі
Қазақстан Республикасының "Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 7 – бабының 5 – тармағына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қосымшаға сәйкес нормативтік құқықтық актілердің күші жойылды деп танылсын.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы Л.Нүсіпқожаева
Аудандық мәслихаттың
хатшысы Е.Құдабаев
Райымбек аудандық мәслихатының 2016жылғы "25" сәуірдегі Нормативтік құқықтық актілердің күші жойылды деп тану туралы № 4-25шешіміне қосымша
Рет
саны
Шешімнің атауы
Қабылданған жылы, күні, айы, шешімнің номері
Әділет органында
тіркелген
күні және номері
Баспасөзде
жарияланған күні, айы, жылы
1.
"Райымбек ауданының 2015 – 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы"
2014 жылы
19 желтоқсан
№ 40 –205 шешімі
29.12.2014 ж.
№ 2984
11.01.2014 ж "Хантәңірі" газеті № 3
2.
Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы
19 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2015 – 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-205 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
2015 жылғы
09 ақпандағы
№ 41-212 шешімі
16.02.2015 ж.
№ 3050
28.02.2015 ж. "Хантәңірі" газеті № 8
3.
Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы
19 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2015 – 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-205 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
2015 жылғы
25 мамырдағы
№ 45-242 шешімі
10.06.2015 ж.
№ 3212
18.06.2015 ж. № 23 "Хантәңірі" газеті
4.
Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы
19 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2015 – 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-205 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
2015 жылғы
07 қыркүйек
№ 48-255 шешімі
15.09.2015 ж.
№ 3415
25.09.2015 ж.
№ 36 "Хантәңірі" газеті
5.
Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы
19 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2015 – 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-205 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
2015 жылғы
06 қарашадағы
№ 50-264 шешімі
19.11.2015 ж.
№ 3572
04.12.2015 ж.
№ 46
"Хантәңірі" газеті
6.
Райымбек аудандық мәслихатының 2014 жылғы
19 желтоқсандағы "Райымбек ауданының 2015 – 2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" № 40-205 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
2015 жылғы
09 желтоқсан-дағы № 51-268 шешімі
14.12.2015 ж.
№ 3624
25.12.2015 ж.
№ 48 "Хантәңірі" газеті
Аудандық мәслихаттың
хатшысы Е.Құдабаев