О признании утратившим силу приказа Министра финансов Республики Казахстан от 1 июля 2009 года № 277 "Об утверждении формы Генерального соглашения на перевод временно свободных бюджетных денег"
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 22 января 2016 года № 25
В соответствии с пунктом 2 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу приказ Министра финансов Республики Казахстан от 1 июля 2009 года № 277 «Об утверждении формы Генерального соглашения на перевод временно свободных бюджетных денег» (зарегистрирован в Реестре нормативных правовых актов Республики Казахстан за № 5731).
2. Комитету казначейства Министерства финансов Республики Казахстан (Баедилов К. Е.) направить копию настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр                                    Б. Султанов

"Уақытша бос бюджет ақшасын аударуға арналған бас келісімнің нысанын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 1 шілдедегі № 277 бұйрығының күшін жою туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 22 қаңтардағы № 25 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы № 213 Заңның 21-1-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. «Уақытша бос бюджет ақшасын аударуға арналған бас келісімнің нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2009 жылғы 1 шілдедегі № 277 бұйрығының (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілері тізілімінде № 5731 болып тіркелген) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Қазынашылық комитеті (Қ. Е, Баеділов) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жіберсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                           Б. Сұлтанов