О признании утратившими силу некоторых приказов Министра финансов Республики Казахстан
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 10 февраля 2016 года № 57
В соответствии с пунктом 1 статьи 21-1 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года «О нормативных правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившим силу:
1) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 648 «Об утверждении типовых квалификационных требований для работников служб внутреннего контроля» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5493, опубликованный в Юридической газете от 10 февраля 2009 года № 20 (1617));
2) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 2 июня 2010 года № 266 «О внесении дополнений и изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 декабря 2008 года № 648 «Об утверждении типовых квалификационных требований для работников служб внутреннего контроля» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6316, опубликованный в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан № 16, 2010 года).
2. Департаменту методологии бухгалтерского учета и аудита Министерства финансов Республики Казахстан (Бектурова А.Т.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование настоящего приказа в информационно-правовой системе «Әділет» и размещение на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр                                    Б. Султанов

Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 10 ақпандағы № 57 бұйрығы
«Нормативтік құқықтық актілер туралы» 1998 жылғы 24 наурыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 21-1-бабының 1-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың:
1) Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің «Ішкі бақылау қызметтерінің қызметкерлеріне арналған үлгілік біліктілік талаптарын бекіту туралы» 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 648 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 5493 тіркелген, 2009 жылғы 10 ақпандағы № 20 (1443) Заң газетінде жарияланған);
2) Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің «Ішкі бақылау қызметтерінің қызметкерлеріне арналған үлгілік біліктілік талаптарын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2008 жылғы 30 желтоқсандағы № 648 бұйрығына толықтырулар мен өзгерістер енгізу туралы» 2010 жылғы 2 маусымдағы № 266 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізімінде № 6316 тіркелген, 2010 жылғы № 16 Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдарының актілер жинағында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бухгалтерлік есеп пен аудит әдіснамасы департаменті (А.Т. Бектұрова) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне жолдауды;
2) осы бұйрықты «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауды және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                           Б. Сұлтанов