О признании утратившими силу некоторых приказов Министра финансов Республики Казахстан
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 14 июня 2016 года № 307
В соответствии со статьей 50 Закона Республики Казахстан 6 апреля 2016 года «О правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 26 сентября 2014 года № 417 «Об утверждении Положения о Комитете государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9777, опубликован в газете «Юридическая газета» от 29 октября 2014 года № 163 (2731);
2) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 7 июля 2015 года № 403 «О внесении изменений в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 26 сентября 2014 года № 417 «Об утверждении Положения о Комитете государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11843, опубликован в информационно-правовой системе «Әділет» 17 августа 2015 года).
2. Комитету государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан (Ергожин Д.Е.) в установленном законодательстве порядке обеспечить:
1) направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан;
2) официальное опубликование настоящего приказа в информационно-правовой системе «Әділет» и размещение на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня его подписания.
Министр                                    Б. Султанов

Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарын күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2016 жылғы 14 маусымдағы № 307 бұйрығы
«Құқықтық актілер туралы» 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 50-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мына:
1)«Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті туралы ережені бекіту туралы» 2014 жылғы 26 қыркүйектегі № 417 Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9777 тіркелді, 2014 жылғы 29 қазандағы № 163 (2731) «Юридическая газета», 2014 жылғы 29 қазандағы № 163 (2557) «Заң газеті» газеттерінде жарияланған);
2) «Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті туралы ережені бекіту туралы» 2014 жылғы 26 қыркүйектегі № 417 Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығына өзгерістер енгізу туралы» 2015 жылғы 7 шілдедегі № 403 Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11843 болып тіркелді, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 17 тамызда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті (Д.Е. Ерғожин) заңнамада белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықтың көшірмесін Қазақстан Республикасының Әділет министрлігіне жолдануын;
2) осы бұйрықтың «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын және Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Министр                                    Б. Сұлтанов