О признании утратившим силу постановления акимата Байзакского района от 12 февраля 2016 года № 49 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год"
Постановление акимата Байзакского района Жамбылской области от 27 мая 2016 года № 229
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года №148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года №480 "О правовых актах" акимат Байзакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата Байзакского района от 12 февраля 2016 года № 49 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2955 от 2 марта 2016 года, опубликовано 2 сентября 2016 года в газете "Ауыл жаңалығы-Сельская новь" № 36).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя аппарата акима района Акбаева Бактияра Муратовича.
Аким района М. Шукеев

Байзақ ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 12 ақпандағы "2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" №49 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 27 мамырдағы № 229 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы №148 Заңының 37 бабына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі №480 Заңының 27 бабына сәйкес, Байзақ ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Байзақ ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 12 ақпандағы "2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" №49 қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2016 жылғы 2 наурыздағы №2955 болып тіркелген, Байзақ аудандық "Ауыл жаңалығы - Сельская новь" газетінің 2016 жылғы 2 сәуірдегі №36 нөмірінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімі аппаратының басшысы Бақтияр Мұратұлы Ақбаевқа жүктелсін.
Аудан әкімі М. Шүкеев