О признании утратившим силу постановления акимата Байзакского района от 10 декабря 2015 года "Об организации общественных работ на 2016 год" № 642
Постановление акимата Байзакского района Жамбылской области от 27 мая 2016 года № 267
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьи 27 Закона Республики Казахстан "О нормативных правовых актах" от 6 апреля 2016 года акимат Байзакского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу постановления акимата Байзакского района от 10 декабря 2015 года № 642 "Об организации общественных работ на 2016 год" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2883 от 29 декабря 2015 года, опубликовано 1 января 2016 года в газете "Ауыл жаңалығы-Сельская новь" № 1-2).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Кенжебаева Сагындыка Жумагуловича.
Аким района М. Шукеев

Байзақ ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы "2016 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" № 642 қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Байзақ аудандық әкімдігінің 2016 жылғы 27 мамырдағы № 267 қаулысы
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және "Құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі Заңының 27 бабына сәйкес Байзақ ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Байзақ ауданының әкімдігінің 2015 жылғы 10 желтоқсандағы "2016 жылға қоғамдық жұмыстарды ұйымдастыру туралы" № 642 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 29 желтоқсандағы № 2883 болып тіркелген, Байзақ аудандық "Ауыл жаңалығы-Сельская новь" газетінің 2016 жылғы 1 қаңтардағы № 1-2 нөмерінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Сағындық Жұмағұлұлы Кежебаевқа жүктелсін.
Аудан әкімі М. Шүкеев