О признании утратившим силу решение Сарысуского районного маслихата от 27 ноября 2015 года № 54-5 "О повышение ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения"
Решение маслихата Сарысуского района Жамбылской области от 10 марта 2016 года № 60-9
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Постановлением Правительства Республики Казахстан № 964 от 25 августа 2011 года "Об утверждении Правил провового мониторинга нормативно правовых актов" и статьей 40 Закона Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативно правовых актах" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Сарысуского районного маслихата от 27 ноября 2015 года № 54-5 "О повышение ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения" (введен в государственный реестр нормативных правовых актов № 2844, опубликовано в районной газете "Сарысу" от 12 декабря 2015 года № 119).
2. Копию решения направить в департамент юстиции Жамбылской области.
3. Контроль за исполнением данного решения возложить на руководителя аппарата районного маслихата Кулыбекова Куаныша Кайратовича.
Председатель сессии Исполняющий обязанности
районного маслихата секретаря районного маслихата
_____________ Б. Садуакасов ________________ Р. Муханов

Cарысу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 қарашадағы № 54-5 "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарлату туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Жамбыл облысы Сарысу аудандық мәслихатының 2016 жылғы 10 наурыздағы № 60-9 шешімі
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Нормативтік құқықтық актілердің құқықтық мониторингін жүргізу қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2011 жылғы 25 тамыздағы № 964 Қаулысына және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңының 40 бабына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Cарысу аудандық мәслихатының 2015 жылғы 27 қарашадағы № 54-5 "Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарлату туралы" шешімінің (нормативтiк құқықтық актiлердi тiркеу тiзiлiмiнде № 2844 болып мемлекеттiк тiркеуден өткен, "Сарысу" газетiнiң 2015 жылғы 12 желтоқсандағы № 119 санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Шешімнің көшірмесі Жамбыл облысы Әділет департаментіне жолдансын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау аудандық мәслихат аппаратының басшысы Құлыбеков Қуаныш Қайратұлына жүктелсін.
Аудандық мәслихат Аудандық мәслихат хатшысының
сессиясының төрағасы міндетін атқарушы
___________Б. Садуақасов ___________________Р. Мұханов