О признании утратившими силу приказов Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 16 февраля 2011 года № 56-ө "Об утверждении Критериев оценки степени рисков" и от 16 февраля 2011 года № 57-ө "Об утверждении формы проверочного листа при осуществлении государственного контроля государственными инспекторами труда"
Приказ Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 23 июня 2016 года № 552
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года «О правовых актах» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Признать утратившими силу:
1) приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 16 февраля 2011 года № 56-ө «Об утверждении Критериев оценки степени рисков» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6812, опубликован в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан от 25 марта 2011 года № 4);
2) приказ Министра труда и социальной защиты населения Республики Казахстан от 16 февраля 2011 года № 57-ө «Об утверждении формы проверочного листа при осуществлении государственного контроля государственными инспекторами труда» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6813, опубликован в Собрании актов центральных исполнительных и иных центральных государственных органов Республики Казахстан от 25 марта 2011 года № 4).
2. Комитету труда, социальной защиты и миграции Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) в недельный срок со дня его подписания направление копии настоящего приказа в Министерство юстиции Республики Казахстан, информационно-правовую систему «Әділет» и периодические печатные издания;
2) направление копии настоящего приказа в течение пяти рабочих дней со дня его подписания в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения «Республиканский центр правовой информации» Министерства юстиции Республики Казахстан для включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства здравоохранения и социального развития Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
Министр здравоохранения
и социального развития
Республики Казахстан                       Т. Дуйсенова

Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің "Тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін бекіту туралы" 2011 жылғы 16 ақпандағы № 56-ө және "Мемлекеттік еңбек инспекторларының мемлекеттік бақылауды жүзеге асыру кезіндегі тексеру парағының нысанын бекіту туралы" 2011 жылғы 16 ақпандағы № 57-ө бұйрықтарының күші жойылды деп тану туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 23 маусымдағы № 552 бұйрығы
«Құқықтық актілер туралы» 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналардың:
1) «Тәуекел дәрежесін бағалау критерийлерін бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2011 жылғы 16 ақпандағы № 56-ө бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6812 болып тіркелген, 2011 жылғы 25 наурыздағы № 4 Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдары актілерінің жинағында жарияланған);
2) «Мемлекеттік еңбек инспекторларының мемлекеттік бақылауды жүзеге асыру кезіндегі тексеру парағының нысанын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Еңбек және халықты әлеуметтік қорғау министрінің 2011 жылғы 16 ақпандағы № 57-ө бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6813 болып тіркелген, 2011 жылғы 25 наурыздағы № 4 Қазақстан Республикасының орталық атқарушы және өзге де орталық мемлекеттік органдары актілерінің жинағында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің Еңбек, әлеуметтік қорғау және көші-қон комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрыққа қол қойылған күннен бастап бір апталық мерзімде оның көшірмесін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігіне, «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесіне және мерзімді баспа басылымдарына жіберуді;
2) осы бұйрыққа қол қойылған күннен бастап бес жұмыс күні ішінде оның көшірмесін Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне қосу үшін Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің «Республикалық құқықтық ақпарат орталығы» шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
Қазақстан Республикасының
Денсаулық сақтау және
әлеуметтік даму министрі                   Т. Дүйсенова