О признании утратившими силу некоторых постановлений акимата города Караганды
Постановление акимата города Караганды от 20 апреля 2016 года № 16/56
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актов", постановлением акимата города Караганды от 30 марта 2016 года № 13/44 "О реорганизации государственных учреждений" акимат города Караганды ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившими силу постановления акимата города Караганды:
1) от 14 мая 2014 года № 20/03 "Об утверждении положения и структуры государственного учреждения "Отдел жилищных отношений города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов номер 2665, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 27 июня 2014 года и в газетах "Индустриальная Караганда" от 5 июля 2014 года № 115-116 (21636-21637) и "Орталық Қазақстан" от 5 июля 2014 года № 125-126 (21757));
2) от 11 февраля 2015 года № 05/10 "О внесении изменения в постановление акимата города Караганды от 14 мая 2014 года № 20/03 "Об утверждении положения и структуры государственного учреждения "Отдел жилищных отношений города Караганды" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов номер 3015, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 13 марта 2015 года и в газетах "Индустриальная Караганда" от 14 марта 2015 года № 31 (21782) и "Орталық Қазақстан" от 14 марта 2015 года № 40-41 (21926)).
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Караганды Джумекенова А.К.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким города Н. Аубакиров

Қарағанды қаласы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қарағанды қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 20 сәуірдегі № 16/56 қаулысы
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына, "Мемлекеттік мекемелерді қайта ұйымдастыру туралы" Қарағанды қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 30 наурыздағы № 13/44 қаулысына сәйкес, Қарағанды қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды қаласы әкімдігі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) "Қарағанды қаласының тұрғын үй қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесі мен құрылымын бекіту туралы" Қарағанды қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 14 мамырдағы № 20/03 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің тізілімінде 2665 нөмірімен тіркелді, 2014 жылғы 27 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және 2014 жылғы 5 шілдеде "Индустриальная Караганда" № 115-116 (21636-21637), 2014 жылғы 5 шілдеде "Орталық Қазақстан" № 125-126 (21757) газеттерінде жарияланған);
2) "Қарағанды қаласының тұрғын үй қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесінің ережесі мен құрылымын бекіту туралы" Қарағанды қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 14 мамырдағы № 20/03 қаулысына өзгеріс енгізу туралы" Қарағанды қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 11 ақпандағы № 05/10 қаулысы (нормативтік құқықтық актілердің тізілімінде 3015 нөмірімен тіркелді, 2015 жылғы 13 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және 2015 жылғы 14 наурызда "Индустриальная Караганда" № 31 (21782), 2015 жылғы 14 наурызда "Орталық Қазақстан" № 40-41 (21926) газеттерінде жарияланған).
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қарағанды қаласы әкімінің орынбасары А.Қ. Жұмекеновке жүктелсін.
3. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі Н. Әубәкіров